Про нас

Зазвичай на даній сторінці компанії “хвалять себе, говорять про роки багаторічної праці і досвід на ринку, а також, як багато можуть зробити для клієнта. Ми не хочемо повторюватись та бути нудними, а скажемо, Вам, досить просто: даний сайт створений спеціально для Вас, бо кожен з Вас зупинивши, свій вибір на нашій компанії, при організації свого відпочинку, став важливим гостем компанії «Бельведер тур».

Якісний рівень сервісу і безпеки наших клієнтів – заслуга, як професійної команди співробітників компанії, так і надійних партнерів.  У створенні турів і комбінуванні маршрутів беруть участь досвідчені гіди, відповідальні менеджери, і наш генеральний директор. Співробітники компанії – це команда однодумців – професіоналів, які тривалий час працюють в сфері туризму. За цей час ми особисто об’їздили більшість курортів, щоб дати Вам саму правдиву і точну інформацію про відпочинок і грамотно підібрати той варіант, який підійде саме Вам. Наша команда завжди докладає максимум зусиль, щоб Ваше подорож була комфортною.

За роки нашої праці ми завоювали довіру тисяч туристів, які неодноразово з нами подорожували.

Бельведер перекладається з італійської як «прекрасний вид». Так називали легку споруду на піднесеному місці, що дозволяє оглядати околиці. Цю назву наша команда вибрала не випадково. Саме так і ми пропонуємо Вам відпочити в місцях з прекрасними видами, оглядати навколишню красу та милуватися неймовірною природою.

Ми постійно перебуваємо в русі, вдосконалюємося і приміряємо все нове на себе.
Ми закохані в свою роботу і щасливі від того, що можемо допомогти Вам привнести у Ваше життя трохи більше щастя, легкості і яскравих емоцій! Ми завжди підкажемо, допоможемо і вислухаємо всі Ваші побажання.
Подорожуйте вигідно, а ми Вам у цьому допоможемо!

Насолоджуйтесь життям разом з «Бельведер тур»