Готель Weekend

Закарпаття

2-місний Люкс

5 номерів. У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, душова кабінка, кондиціонер, телевізор, супутникове ТБ, радіо, туалет, лазневі приналежності, інтернет, дерев’яний паркетна підлога. Можливо додати 1 додаткове місце.

4-місний Стандарт

1 номер. У номері: чотири односпальні, душова кабінка, кондиціонер, телевізор, супутникове ТБ, радіо, туалет, лазневі приналежності, інтернет, дерев’яний паркетна підлога.

2-місний Стандарт

14 номерів. У номері: двоспальне ліжко йди два односпальні, душова кабінка, кондиціонер, телевізор, супутникове ТБ, радіо, туалет, лазневі приналежності, інтернет, дерев’яний паркетна підлога.

Про готель

Готельний комплекс Вікенд – готель розташований при в’їзді в Мукачево, по дорозі до замку Паланок. Інтер’єр, послужливість персоналу і широкий спектр послуг – по достоїнству оцінені, як туристами, так і бізнесменами, зупинялися в готелі.

Розташування

Готель знаходиться при в’їзді в м. Мукачево, 200 метрів від траси Київ-Чоп (біля посту ДАІ в сторону м. Берегова), та біля замку Паланок.

Інфраструктура

  • Ресторан, бар, банкетний зал;
  • тераса, більярдна;
  • парковка, автомийка.

Харчування

У ресторані готелю Вікенд. Страви європейської та національної кухні. В барі готелю – широкий вибір десертів і алкогольних напоїв.

Правила заїзду-виїзду

заїзду 14:00 виїзд 12:00

Забронювати номер в Готель Weekend
ВідгукиОбслуговування

Комфорт

Харчування

Також рекомендуємо