Готель Гортензія

Закарпаття

Люкс

Номер великої площі, в якому є 2 окремі кімнати, розкладний диван, телевізор, холодильник, двоспальне ліжко, санвузол з ванною і мінеральною водою.

550грн.

Двомісний стандарт з роздільними ліжками

Номер з окремими ліжками площа якого становить 20-25 м2, в кімнатні телевізор холодильник, крісло, санвузол, в якому є ванна з мінеральною водою.

від 418грн.

Двомісний стандарт

Площа номера 20-25 м2. У номері: двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, крісло, туалет, ванна з мінеральною водою балкон.

від 418грн.

Одномісний Стандарт

Номер невеликої площі, двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, туалет, ванна з мінеральною водою, балкон.

від 308грн.

Про готель

Готель Гортензія – невеликий готельний комплекс, який знаходиться в Поляна між санаторіями «Квеле Поляна» та «Поляна». Унікальність готелю Гортензія в тому, що це єдиний готель в Поляна в якому мінеральна вода Поляна Купель знаходиться безпосередньо в самих номерах.

Лікування

Лікування проходить мінеральною водою Поляна Купель або при бажанні на базі санаторію Поляна, який знаходиться в 5 хв. від готелю.

Розташування

розташований в мальовничому місці – в долині річки Піні, яка знаходиться в передгір’ї Карпат, в Свалявському улоговині. Чисте гірське повітря, неповторна краса навколишньої флори і фауни ваблять в ці місця відпочиваючих круглий рік; відстань до бугельного витягу 300м.

Інфрастуктура

  • Ресторан, парковка;
  • wi-fi, спортивний майданчик;
  • пральня.

Харчування

За додаткову плату харчування організовується в ресторані, який знаходиться на першому поверсі. При бажанні гості можуть замовляти комплексне дієтичне харчування в санаторії Поляна.

Бювет мінвод

У кожному номері мінеральна вода тече з крана.

Правила заїзду-виїзду

Розрахунковий час 12:00.

Цены в отель Гортензия

Категория номера Цена, грн
2 чел. 1 чел.
Стандарт боковой 363 308
Стандарт фасадный 418
Люкс двухкомнатный 550

В каждом номере минеральная вода течет из крана.
Лечение на базе санатория Поляна

Правила заезда-выезда

Расчетное время 12:00.

Забронювати номер в Готель Гортензія
ВідгукиОбслуговування

Комфорт

Харчування

Також рекомендуємо

Санаторій «Трускавець»

Санаторій «Трускавець» – санаторій Служби Безпеки України. Це один з кращих відомчих санаторіїв курорту, має велику лікувально-діагностичну базу і кваліфікований медичний персонал – 26 лікарів, з них 2 заслужених лікаря України, 1 кандидат медичних наук, 8 лікарів мають вищу, 6 – першу кваліфікаційну категорії. Санаторій підійде і для сімейного відпочинку – можливе розміщення в 2-кімнатних номерах категорії Люкс, також працює дитяча кімната з вихователем.

Від 1200 грн

Санаторій Деренівська Купіль

Сонячний Закарпатський регіон має унікальне розташування, завдяки якому він багатий на унікальні курорти. Мінеральні і термальні води Закарпаття не мають аналогів в Україні, тому є особливими з оздоровчої точки зору. Санаторій Деренівська Купіль, що розташувався в однойменному урочищі, має глибокі історичні корені, які сягають 16 століття. Тутешні води завжди цінувалися незалежно від того, хто правил Закарпаттям. Курорт переживав часи величезного успіху і занепаду, однак завжди відроджувався.

від 1800 грн.