Готель Гортензія

Закарпаття

Люкс

Номер великої площі, в якому є 2 окремі кімнати, розкладний диван, телевізор, холодильник, двоспальне ліжко, санвузол з ванною і мінеральною водою.

550грн.

Двомісний стандарт з роздільними ліжками

Номер з окремими ліжками площа якого становить 20-25 м2, в кімнатні телевізор холодильник, крісло, санвузол, в якому є ванна з мінеральною водою.

від 418грн.

Двомісний стандарт

Площа номера 20-25 м2. У номері: двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, крісло, туалет, ванна з мінеральною водою балкон.

від 418грн.

Одномісний Стандарт

Номер невеликої площі, двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, туалет, ванна з мінеральною водою, балкон.

від 308грн.

Про готель

Готель Гортензія – невеликий готельний комплекс, який знаходиться в Поляна між санаторіями «Квеле Поляна» та «Поляна». Унікальність готелю Гортензія в тому, що це єдиний готель в Поляна в якому мінеральна вода Поляна Купель знаходиться безпосередньо в самих номерах.

Лікування

Лікування проходить мінеральною водою Поляна Купель або при бажанні на базі санаторію Поляна, який знаходиться в 5 хв. від готелю.

Розташування

розташований в мальовничому місці – в долині річки Піні, яка знаходиться в передгір’ї Карпат, в Свалявському улоговині. Чисте гірське повітря, неповторна краса навколишньої флори і фауни ваблять в ці місця відпочиваючих круглий рік; відстань до бугельного витягу 300м.

Інфрастуктура

  • Ресторан, парковка;
  • wi-fi, спортивний майданчик;
  • пральня.

Харчування

За додаткову плату харчування організовується в ресторані, який знаходиться на першому поверсі. При бажанні гості можуть замовляти комплексне дієтичне харчування в санаторії Поляна.

Бювет мінвод

У кожному номері мінеральна вода тече з крана.

Правила заїзду-виїзду

Розрахунковий час 12:00.

Цены в отель Гортензия

Категория номера Цена, грн
2 чел. 1 чел.
Стандарт боковой 363 308
Стандарт фасадный 418
Люкс двухкомнатный 550

В каждом номере минеральная вода течет из крана.
Лечение на базе санатория Поляна

Правила заезда-выезда

Расчетное время 12:00.

Забронювати номер в Готель Гортензія
ВідгукиОбслуговування

Комфорт

Харчування

Також рекомендуємо

Санаторій Синяк

Найвідоміший санаторій «Укрпрофоздоровниці» і єдиний комплекс на Закарпатті, в якому збереглася сірководнева мінеральна вода. Санаторій Синяк розташовується недалеко від селища Чинадієво Закарпатської області. Поблизу здравниці знаходиться гора Синяк, на честь цієї гори і названий санаторій, також тут струїть свої води річка Синявка. Назва гори, річки та санаторію пов’язані з кольором мінеральної сірководневої води, яка і є головним лікувальним фактором курорту. Санаторій Синяк – відмінне місце для того, щоб оздоровити свій організм, відпочити, подихати чистим гірським повітрям, познайомитися з історією цього регіону і подивитися зачаровану і мальовничу природу Карпат.

від 531 грн.